Socialinė veikla

Darom akcija 2011 ir 2012
UAB "Javinė" kolektyvas jau antrus metus iš eilės prisijungė prie visuotinės aplinkos švarinimo akcijos „Darom“.
Darbuotojai, padedami draugų ir šeimos narių, tvarkė aplinką nuo Klaipėdos prekybos centro „NIC“ iki Naujosios perkėlos. 

Taip pat „Javinės“ įsteigtais prizais buvo apdovanoti įspūdingiausius radinius aptikę akcijos dalyviai, ištvermingiausia pripažinta komanda bei Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro vaikai ir pedagogai, pristatę savo darbus I. Simonaitytės bibliotekoje surengtoje parodoje „Aš myliu gamtą ir švarą“.
Parama aklųjų bendruomenei

“Javinė” nuo įmonės veiklos pradžios iki 2011 metų dėžes savo produkcijai pakuoti gaminosi Klaipėdos aklųjų kombinate. Jos kainuoja brangiau negu kinietiškos, bet toks pasirinkimas yra sąmoningas. Tokiu būdu yra suteikiama galimybė neįgaliam žmogui užsidirbti ir gyventi kiek įmanoma normalų gyvenimą.

Socialinė atsakomybė prieš savo darbuotojus

Dabar kiekvienos įmonės garbės reikalas yra skelbtis socialiai atsakinga. „Javinė‘- ne išimtis. Tačiau mes socialinę atsakomybę suprantame ne vien tik kaip labdaringą veiklą – nors parama produktais taip pat yra teikiama. Visų pirma, tu turi socialiai atsakingai elgtis ir su savo darbuotojais ir su savo vartotojais.  Atsakomybė vartotojams- tai siekis gaminti  kuo sveikesnius produktus. Mūsų produkcija skirta ir vaikams – tad natūralumo, sveikumo aspektas mums ypač svarbus.


„Javinė“- viena iš nedaugelio Lietuvos įmonių, kurioje dėl sunkmečio nė kiek nenukentėjo darbuotojai. Niekas nebuvo atleistas, nesumažinti ir atlyginimai. Mums žmonės- tai vertybė. Tik turėdami ištikimą kolektyvą galime užtikrinti tolygią produktų kokybę.

Organizacijos „Išganymo armija “ rėmimas

Nuo 2009 m. „Javinė“ remia Klaipėdoje įsikūrusią organizaciją „Išganymo armija“. Įkurtas 1865 m., krikščioniškasis judėjimas "Salvation Army" jau dirba 124 pasaulio šalyse. 


„Išganymo armijos“ misija - padėti tiems, kurie gyvena dvasiniame ir materialiniame neturte. Klaipėdoje „Išganymo armija“ Lietuvoje teikia socialines paslaugas šeimoms ir vienišiems asmenims su mažomis pajamomis, pensininkams bei benamiams ("Dienos centras žiemos metu")", organizuoja užimtumą vaikams ir jaunimui, pamaldas, koncertus ir kitus renginius.


Už mūsų skirtas lėšas „Išganymo armija“ įdarbino socialinį darbuotoją-psishologą, kuris ne tik konsultuoja savanorius ir organizuoja jų veiklą, plečia vaikų ir jaunimo užimtumo programą, bet ir asmeniškai dalyvauja joje.  Iki mūsų prisijungimo prie „Išganymo armijos“ veiklos užimtumo programa gyvavo vien tik  organizacijos vadovų ir savanorių dėka.